KONTAKT   I   REKLAMA   I   O NAS   I   NEWSLETTER   I   PRENUMERATA
Piątek, 26 kwietnia, 2024   I   02:06:03 AM EST   I   Marii, Marzeny, Ryszarda
  1. Home
  2. >
  3. POLONIA USA
  4. >
  5. Informacje polonijne ze świata

"Wieczór ze Sztuką" i aukcja obrazow w Konsulacie w Nowym Jorku w tą niedzielę

10 czerwca, 2016

Aukcja obrazów z Childrens Smile Foundation, z której dochód będzie przekazany na pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los, odbędzie się 12 czerwca 2016 w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku, 3pm-8pm.

Ponad 30 obrazów wybitnych artystów:

  • Anna Szoska - Kwiaty, olej
  • Artur Skowron - Pejzaz, akryl, Bennett, dworek, olej
  • Bogdan Kujawski - Las, akryl, Biala Suknia, akryl
  • Ewa Zeller - Kwiaty, olej
  • Irena Kieltyka - Noc na Manhattanie, akwarela
  • Zbigniew Sokolowski - Lady B, olej oraz Magnolia, olej
  • Janusz Skowron - Nanufary, olej
  • Jolanta Kuszaj - Widok z okna, olej
  • Maksymilian Starzec - Pejzaż jesienny, akwarela
  • Roman Mucha - Zamość
  • Ryszard Semko - Face, olej

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny tylko po wcześniejszej rejestracji
email: info@childrenssmilefoundation.org
lub telefonicznie: 718-894-6443

www.childrenssmilefoundation.org