Środa, 11 grudnia 2019    Biny, Damazego, Waldemara  
 
 
 
USA - U.S. News

Wybory 2019: adresy i skład obwodowych komisji wyborczych w NY, NJ, PA, CT, MA, RI, OH


10-11-2019

Nowy Informator Konsularny w USA opublikowany w Polonijnej Książce 2019/20 już jest dostępny za darmo w nowojorskim Konsulacie RP i w setkach polskich miejsc w NY i NJ. Zobacz też: www.pol.us



Wybory 2019: adresy i skład obwodowych komisji wyborczych w NY, NJ, PA, CT, MA, RI, OH

Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku podaje do publicznej wiadomości skład obwodowych komisji wyborczych powołanych w dniu 26 września 2019 r. do przygotowania i przeprowadzenia wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r. (termin głosowania w nowojorskim okręgu konsularnym – 12 października 2019 r.)


Obwód głosowania nr 198, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Nowy Jork, Konsulat Generalny RP
233 Madison Avenue (Jan Karski Corner)
New York, NY 10016

Skład Komisji:

  1. Elżbieta Bogumiła Bolesta zamieszkała w Lansdale – uzupełnienie składu komisji
  2. Krystyna Borowska-Slavin zamieszkała w Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  3. Anna Angelica Furman zamieszkała w Totowa – uzupełnienie składu komisji
  4. Jakub Jan Staniewski zamieszkały w Scotch Plains – uzupełnienie składu komisji
  5. Jacek Rafał Stoń zamieszkały w Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  6. Zenobia Stanisława Zielińska-Ziaja zamieszkała w Nowym Jorku – osoba wskazana przez Konsula

Obwód głosowania nr 199, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Nowy Jork, Centrum Polsko-Słowiańskie
177 Kent Street
Brooklyn, NY 11222

Skład komisji:

  1. Krystyna Bożena Czernisz zamieszkała w Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  2. Sławomir Adam Jochym zamieszkały w Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  3. Anna Małgorzata Pniewska zamieszkała w Tappan – uzupełnienie składu komisji
  4. Tomasz Wawrzyniak zamieszkały w Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  5. Małgorzata Anna Zawieja zamieszkała w Nowym Jorku – osoba wskazana przez Konsula

Obwód głosowania nr 200, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Nowy Jork, Polsko-Słowiańska Unia Kredytowa
100 McGuinness Blvd
Brooklyn, NY 11222

Skład komisji:

  1. Joanna Adamska zamieszkała w Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  2. Ryszard Pielak zamieszkały w Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  3. Iwona Agnieszka Podolak zamieszkała w  Towaco – osoba wskazana przez Konsula
  4. Sylvia Magdalena Ptak zamieszkała w Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  5. Halina Maria Zawadzka zamieszkała w Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  6. Helena Katarzyna Żukowska zamieszkała w Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji 

Obwód głosowania nr 201, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Nowy Jork, Holy Cross Roman Catholic Church
61-21 56th Road
Maspeth, NY 11378 

Skład komisji:

  1. Małgorzata Czmielewska zamieszkała w  Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  2. Wojciech Jan Czmielewski zamieszkały w Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  3. Jerzy Zbigniew Kapuścik zamieszkały w Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  4. Krzysztof Korga zamieszkały w Nowym Jorku – osoba wskazana przez Konsula
  5. Jolanta Kowalski zamieszkała w  Nowym Jorku – uzupełnienie składu komisji
  6. Mikołaj Osika zamieszkały w Nowym Jorku  – uzupełnienie składu komisji
  7. Elżbieta Anna Wianecka zamieszkała w Nowym Jorku  - uzupełnienie składu komisji
  8. Beata Wyczałek zamieszkała w Nowym Jorku  – uzupełnienie składu komisji

Obwód głosowania nr 202, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Boston, Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej
655 Dorchester Avenue
South Boston, MA 02127 

Skład komisji:

  1. Daniel Chludziński zamieszkały w Dorchester – uzupełnienie składu komisji
  2. Beata Bronisława Kozak zamieszkała w Bostonie – uzupełnienie składu komisji
  3. Monika Śliwiak zamieszkała w Cambridge – uzupełnienie składu komisji
  4. Adam Andrzej Śliwiak zamieszkały w Cambridge – uzupełnienie składu komisji
  5. Tadeusz Walkowiak zamieszkały w Milton – uzupełnienie składu komisji
  6. Wiesław Wierzbowski zamieszkały w Quincy – osoba wskazana przez Konsula

Obwód głosowania nr 203, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Buffalo, Kościół Św. Kazimierza
160 Cable Street
Buffalo, NY 14206 

Skład komisji:

  1. Danuta Dębińska zamieszkała w Lancaster – uzupełnienie składu komisji
  2. Sylwia Iwona Pikula zamieszkała w Lancaster – uzupełnienie składu komisji
  3. Paweł Jakub Płończak zamieszkały w  Amherst – uzupełnienie składu komisji
  4. Małgorzata Dorota Seternus zamieszkała w West Seneca  – uzupełnienie składu komisji
  5. Mirosława Anna Szramel zamieszkała w Lancaster – osoba wskazana przez Konsula

 


Obwód głosowania nr 204, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Central Falls, Klub Towarzystwa im. Kazimierza Pułaskiego, Pulaski Society
518 Roosevelt Avenue
Central Falls, RI 02863 

Skład komisji:

  1. Karolina Badura, zamieszkała w Warwick – uzupełnienie składu komisji
  2. Tomasz Paweł Brojek, zamieszkały w Attleboro – uzupełnienie składu komisji
  3. Mateusz Zbigniew Gmura zamieszkały w Nowym Jorku – osoba wskazana przez Konsula
  4. Ireneusz Bogusław Romaniuk, zamieszkały w Cumberland – uzupełnienie składu komisji
  5. Anna Katarzyna Wańkowicz-Romaniuk, zamieszkała w Cumberland – uzupełnienie składu komisji
  6. Kazimierz Wierzbicki, zamieszkały w Providence – uzupełnienie składu komisji

Obwód głosowania nr 205, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Clark, Polska Fundacja Kulturalna
177 Broadway
Clark, NJ 07066

Skład komisji:

  1. Grażyna Zofia Ciszewska zamieszkała w Morristown – uzupełnienie składu komisji
  2. Lech Andrzej Ciszewski zamieszkały w Morristown – uzupełnienie składu komisji
  3. Jerzy Dębski zamieszkały w Bridgewater – uzupełnienie składu komisji
  4. Paweł Mikołaj Grzegorczyk zamieszkały w Mine Hill – osoba wskazana przez Konsula
  5. Elżbieta Krakowski zamieszkała w Elizabeth – uzupełnienie składu komisji
  6. Małgorzata Stępień zamieszkała w South Amboy  – uzupełnienie składu komisji
  7. Katarzyna Sumara zamieszkała w Cranford – uzupełnienie składu komisji
  8. Bożena Urszula Szmit-Paszkowska zamieszkała w Wallington – uzupełnienie składu komisji
  9. Tomasz Zbigniew Szybowski zamieszkały w South Amboy – uzupełnienie składu komisji

Obwód głosowania nr 206, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Filadelfia, Stowarzyszenie Domu Polskiego
9150 Academy Road
Philadelphia, PA 19114

Skład komisji:

  1. Małgorzata Bojko zamieszkała w Fildelfii  – uzupełnienie składu komisji
  2. Sylwia Magdalena Czajkowska zamieszkała w Filadelfii – uzupełnienie składu komisji
  3. Sławomir Jan Kawa zamieszkały w  Doylestown – uzupełnienie składu komisji
  4. Jerzy Krupiński zamieszkały w Moorestown – uzupełnienie składu komisji
  5. Antonina Matyszczuk zamieszkała w Drexel Hill  – uzupełnienie składu komisji
  6. Romuald Miłkowski zamieszkały w Malvern   – uzupełnienie składu komisji
  7. Adam Siestrzewitowski zamieszkały w Clifton Heights   – uzupełnienie składu komisji
  8. Jacek Szklarski zamieszkały w Kintnersville – osoba wskazana przez Konsula

Obwód głosowania nr 207, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Floral Park, Sala Parafialna Kościoła Świętej Jadwigi
309 Jericho Turnpike
Floral Park, NY 11001

Skład komisji:

  1. Krzysztof Aszoff zamieszkały w New Hyde Park  – uzupełnienie składu komisji
  2. Małgorzata Anna Aszoff zamieszkała w New Hyde Park – uzupełnienie składu komisji
  3. Stanisława Hanna Leśniewska zamieszkała we Floral Park – uzupełnienie składu komisji
  4. Anna Małgorzata Michalik zamieszkała w Lynbrook – uzupełnienie składu komisji
  5. Łukasz Marian Płudowski zamieszkały we Floral Park  – uzupełnienie składu komisji
  6. Marta Płudowski zamieszkała we Floral Park  – uzupełnienie składu komisji
  7. Magda Anna Rosada zamieszkała w Elmont  – osoba wskazana przez Konsula

Obwód głosowania nr 208, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Linden, Św. Teresa od Dzieciątka Jezus, Sanktuarium Archidiecezjalne św. Jana Pawła II
131 E Edgar Rd
Linden, NJ 07036

Skład komisji:

  1. Andrzej Bzdyra zamieszkały w  Linden – uzupełnienie składu komisji
  2. Paweł Marek Dulian zamieszkały w Linden – uzupełnienie składu komisji
  3. Cezary Marek Dziurzyński zamieszkały w Linden – uzupełnienie składu komisji
  4. Adam Jakub Falkowski zamieszkały w Linden – uzupełnienie składu komisji
  5. Natalia Weronika Falkowski zamieszkała w Chatham – uzupełnienie składu komisji
  6. Tadeusz Kazimierz Halat zamieszkały w  Clark – uzupełnienie składu komisji
  7. Dariusz Stanisław Kalinowski zamieszkały w Bayonne – uzupełnienie składu komisji
  8. Bogusław Kukliński zamieszkały w Edison  – osoba wskazana przez Konsula
  9. Jan Toczyłowski zamieszkały w Colonia – uzupełnienie składu komisji
  10. Beata Maria Włodarczyk zamieszkała w Linden – uzupełnienie składu komisji

Obwód głosowania nr 209, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

New Britain, Haller Post
112 Grove Street
New Britain, CT 06053 

Skład komisji:

  1. Dariusz Artur Barcikowski zamieszkały w New Britain – osoba wskazana przez Konsula
  2. Zygmunt Bagiński zamieszkały w New Britain – uzupełnienie składu komisji
  3. Izabela Katarzyna Bieniek zamieszkała w New Britain – uzupełnienie składu komisji
  4. Zofia Bogusława Galaszewski zamieszkała w New Britain – uzupełnienie składu komisji
  5. Anna Lucyna Kaczmarczyk-Opoka zamieszkała w Bristol – uzupełnienie składu komisji
  6. Halina Henryka Kamińska zamieszkała w New Britain – uzupełnienie składu komisji
  7. Aleksandra Anna Kułakowska zamieszkała w New Britain – uzupełnienie składu komisji
  8. Tomasz Kułakowski zamieszkały w New Britain – uzupełnienie składu komisji
  9. Bolesław Mruczek zamieszkały w New Britain – uzupełnienie składu komisji
  10. Zbigniew Rostkowski zamieszkały w New Britain – uzupełnienie składu komisji
  11. Krzysztof Antoni Ziemkiewicz zamieszkały w New Britain – uzupełnienie składu komisji

Obwód głosowania nr 210, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Passaic, Sanktuarium św. Jana Pawła II – Parafia Matki Bożej Różańcowej
6 Wall Street
Passaic, NJ 07055

Skład komisji:

  1. Małgorzata Baranowska-Pyryt zamieszkała w Garfield – uzupełnienie składu komisji
  2. Zofia Furman zamieszkała w Clifton – osoba wskazana przez Konsula
  3. Teofil Głębocki zamieszkały w Clifton – uzupełnienie składu komisji
  4. Rita Kotyńska zamieszkała w Lyndhurst – uzupełnienie składu komisji
  5. Andrzej Bernard Łukaszek zamieszkały w Wallington – uzupełnienie składu komisji
  6. Agata Nowak zamieszkała w Wallington – uzupełnienie składu komisji
  7. Beata Czesława Samojeden zamieszkała w Wallington – uzupełnienie składu komisji
  8. Janusz Marek Szlechta zamieszkały w Wallington – uzupełnienie składu komisji
  9. Artur Andrzej Wirkijowski zamieszkały w Garfield – uzupełnienie składu komisji

Obwód głosowania nr 211, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Pittsburgh, Polish Falcons of America
381 Mansfield Avenue, Suite 300
Pittsburgh, PA 15220

Skład komisji:

  1. Krzysztof Zdzisław Kaniasty zamieszkały w Indiana – uzupełnienie składu komisji
  2. Marta Nutini zamieszkała w Pittsburghu – uzupełnienie składu komisji
  3. Jan Napoleon Sajkiewicz zamieszkały w Pittsburghu  – osoba wskazana przez Konsula
  4. Olaf Xawery Sajkiewicz zamieszkały w Pittsburghu – uzupełnienie składu komisji
  5. Katarzyna Dorota Swope zamieszkała w Gibsonia – uzupełnienie składu komisji
  6. Andrzej Leon Wojcieszyński zamieszkały w Pittsburghu  – uzupełnienie składu komisji

Obwód głosowania nr 212, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Doylestown, Narodowe Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej (budynek Visitor Center)
654 Ferry Road
Doylestown, PA 18901 

Skład komisji:

  1. Henryk Andrzejczuk zamieszkały w Chalfont – uzupełnienie składu komisji
  2. Małgorzata Antoniak zamieszkała w Warrington – osoba wskazana przez Konsula
  3. Grażyna Ewa Jelska zamieszkała w Quakertown  – uzupełnienie składu komisji
  4. Mariusz Stanisław Lubomirski zamieszkały w Doylestown – uzupełnienie składu komisji
  5. Joanna Renata Mikoluk zamieszkała w Telford  – uzupełnienie składu komisji
  6. Alina Lidia Szurlej zamieszkała w Pine Beach  – uzupełnienie składu komisji
  7. Józef Tadeusz Szyszko zamieszkały w Lawrenceville – uzupełnienie składu komisji
  8. Ewa Tymińska zamieszkała w Lawrenceville – uzupełnienie składu komisji
  9. Mirosław Wiszowaty zamieszkały w Cherry Hill – uzupełnienie składu komisji

Obwód głosowania nr 213, siedziba obwodowej komisji wyborczej:

Cleveland, Polsko-Amerykańskie Centrum Kultury
6501 Lansing Ave.
Cleveland, OH 44105

Skład komisji:

  1. Eugeniusz Bąk zamieszkały w Chagrin Falls – osoba wskazana przez Konsula
  2. Agnieszka Duda-Bieniek zamieszkała w East Cleveland – uzupełnienie składu komisji
  3. Grażyna Buczek zamieszkała w Independence– uzupełnienie składu komisji
  4. Elżbieta Chałupińska zamieszkała w Broadview Heights– uzupełnienie składu komisji
  5. Leopold Kwiatkowski zamieszkały w Parma– uzupełnienie składu komisji
  6. Anna Prochoroff zamieszkała w Shaker Heights– uzupełnienie składu komisji

 
  

 

U.S. NEWS - Wiadomości z USA
 
 
REKLAMA · ADVERTISING · KATALOG FIRM (POLISH PAGES) · OGŁOSZENIA BEZPŁATNE · KALENDARZ IMPREZ
POLSKA · USA · SWIAT · POLONIA · IMIGRACYJA · ZDROWIE · WHO IS WHO · PRAWO I FINANSE · FOTOREPORTAŻE · TROCHĘ HISTORII · GRY
REGULAMIN · OCHRONA PRYWATNOŚCI · O NAS · KONTAKT · AGENCJA REKLAMOWA USA · STRONY INTERNETOWE DLA BIZNESU